Залізнична інформаційно-довідкова система - щоденні новини з залізничної тематики, нормативні документи (Тарифні політики, прейскурант 10-01, телеграми УЗ, МПС), розрахунок залізничного тарифу он-лайн та офф-лайн, програма ТМкарта, аналітичні огляди, тематичний каталог посилань. АРМ вантажовідправника  

Авторизироваться 

Изменить настройки 

Зарегистрироваться 

Додати в обране

Сайт підтримується в кодуванні Win 1251 та оптимізований під 800х600 та 1024х768, IE 4.0 і вище, багато розділів вимагають підтримки JavaScript та Cookies.

Написати WEB-майстру

©2000-2022 ТМСофт®

Oracle Partner Network
bigmir)net TOP 100

Новини

[12.09.2022]  Вийшла нова версія програми ТМкарта - 23.62

 

Фірма "ТМСофт" випустила нову версію програми ТМкартатм, в якійй оброблені:
    - Зміни до Порядку розрахунку перевезень вантажів у власних вагонах АТ "Укрзалізниця" з 12.09.2022 р.
    - Коефіцієнти індексації до базових ставок по Латвії
    - Зміни та доповнення до ТП СНД 2022 по Туркменістану

[12.09.2022]  Новини нашого сайту

 

Доповнено розділ Телеграми:
    - телеграма УЗ НР ЦМ-12/543 від 18.08.2022 р. - - Внесення зміни НР 58 до офіційного тексту ТП СНД на 2022 фрахтовий рік по ТРК;
    - телеграма УЗ НР ЦМ-12/576 від 30.08.2022 р. - Коефіцієнти перерахунку ставок Тарифної політики, встановлених у швейцарських франках, до долара США та євро з 01.10.2022 р. до 31.12.2022 р.;
    - телеграма УЗ НР ЦМ-15/331 від 31.08.2022 р. - Коефіцієнт перерахунку швейцарського франка до долара США з 01.10.2022 р. до 31.12.2022 р.;
    - телеграма УЗ НР ЦМ-15/320 від 29.08.2022 р. - Коефіцієнт перерахунку швейцарського франка до долара США з 01.10.2022 р. до 31.12.2022 р.

[12.09.2022]  УЗ майже втричі наростила кількість реалізованих вагоновідправок у серпні

 

АТ "Укрзалізниця" майже втричі збільшило кількість реалізованих вагоновідправок у зерновозах філії "Центр транспортної логістики" на аукціонах в ЕТС "Прозорро.Продажі" у серпні 2022 року порівняно із липнем, інформують аналітики RAIL.insider.
У липні УЗ продала 4930 вагоновідправок на англійських і голландських аукціонах. Натомість у серпні компанія реалізовувала рухомий склад лише на англійських аукціонах і продала 14 тис. 746 вагоновідправок.
Найчастіше на торгах перемагало ТОВ "АП Марін"(1790 вагоновідправок). Трохи менше (1740) — у лідера минулого місяця — ТОВ СП "Нібулон". До трійки найчастіших переможців також увійшло ПАТ "Західний торгово-промисловий дім" із показником 1620 вагоновідправок.
Середня вартість на торгах зростала з початкової 2267 грн/добу до 4296,13 грн/добу.

[12.09.2022]  Розрахункову швидкість руху вагонів Укрзалізниці збільшено

 

Правління АТ "Укрзалізниця" 12 вересня переглянуло "Порядок визначення та перегляду ставок плати за використання власних вагонів АТ "Укрзалізниця" і показники швидкості руху вагонів УЗ. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник директора департаменту комерційної роботи товариства Валерій Ткачов, передає RAIL.insider.
Затверджено новий розмір показників "Середня швидкість перевезення власного вагона Перевізника за одну добу". Відповідно до нього значно зросла швидкість руху вагонів АТ "Укрзалізниця", зокрема, у напрямку морських портів.
Окрім того, в експортному сполученні розділені показники швидкості вагона за напрямками:
- експортне сполучення через сухопутні переходи (разом із портом Рені),
- експортне сполучення через морські порти (окрім Рені).
Зауважується, що порт Рені є винятком через те, що вантажі до цього порту перевозять через сухопутний перехід на кордоні України та Молдови — Могилів-Подільський—Велчинець.
Також змінено період оприлюднення та термін аналізу фактичних швидкостей руху вагонів АТ "Укрзалізниці".
"Тепер швидкості будуть визначатися за період в один місяць (з 26 числа попереднього місяця по 25 число включно поточного місяця) — раніше період був три місяці. Показник швидкості буде оприлюднюватися разом зі ставкою плати 26–29 числа місяця, який передую місяцю, на який встановлюються ці показники", — пояснив Валерій Ткачов.
Знято й обмеження максимальної швидкості руху вагона УЗ (відмінено граничний максимальний розмір показника середньої швидкості руху вагонів). Раніше цей показник не міг перевищувати 320 км/добу.
Зауважується, що зміни уже внесено до відповідних договорів з вантажовідправниками.
За словами Валерія Ткачова, завдяки змінам вантажовідправник буде платити за меншу кількість діб використання вагонів УЗ.
"Наприклад, для зерновоза швидкість руху в експортному сполученні у напрямку морських портів зросте майже в 4 рази — з 87 до 353 км/добу (для маршрутних відправлень). Тобто аграрій заплатить за в 4 рази меншу кількість діб використання вагона УЗ при цьому типу відправлення та виду сполучення", — написав представник УЗ.
Водночас для перевезення вантажу у піввагонах в експортному сполученні у напрямку сухопутних переходів (маршрутні відправлення) швидкість руху збільшиться з 87 до 164 км/добу — майже удвічі.

[30.08.2022]  Вийшла нова версія програми ТМкарта - 23.61

 

Фірма "ТМСофт" випустила нову версію програми ТМкартатм, в якійй оброблені:
    - Зміни до Порядку розрахунку перевезень вантажів у власних вагонах АТ "Укрзалізниця" з 01.09.2022 р.

[30.08.2022]  Міжнародна морська організація підтримує масштабування "зернового коридору"

 

Одеський порт із робочим візитом 29 серпня відвідав Генеральний секретар Міжнародної морської організації (International Maritime Organization — IMO) Кітак Лім. Про це пише RAIL.insider із посиланням на інформацію Міністерства інфраструктури України.
Очільник IMO провів зустріч з міністром інфраструктури України Олександром Кубраковим, командувачем Військово-Морських Сил Збройних Сил України Олексієм Неїжпапою та очільником Одеської обласної військової адміністрації Максимом Марченком. Під час зустрічі сторони обговорили реалізацію "зернової ініціативи", а також безпекові виклики для портів та цивільних суден в Чорному морі.
"Сьогодні у фокусі розмови з Генеральним секретарем IMO — розширення дії Ініціативи на інші категорії українського експорту. Водночас ми розуміємо, що масштабування проєкту буде неможливим без покращення безпекової ситуації в Чорному морі. Працюємо разом над тим, щоб безпека мореплавства в ході "зернової ініціативи" моніторилася Міжнародною морською організацією, а будь-які провокації РФ щодо цивільних суден були чітко зафіксовані. Впевнений, що наш діалог з Міжнародною морською організацією призведе до поглиблення нашої співпраці, зокрема у сфері логістичних ланцюгів експортних поставок української продукції та протидії російській військовій агресії проти України", — заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.
Кітак Лім підтримав ідею масштабування ініціативи на інші категорії українського експорту. За його словами, це сприятиме не лише розвитку економіки України, а й стабілізації ситуації на міжнародних ринках.
Окрім того, сторони обговорили проблему мінування РФ водних шляхів, роботу Дунайського портового кластера, впровадження екологічних стандартів роботи портів, а також збитки, завдані РФ портовій інфраструктурі України.
Зокрема, з початку повномасштабного вторгнення понад 10 комерційних суден під різними прапорами обстріляно ракетами, в результаті чого загинуло мінімум два моряки. Збитки ж портової інфраструктури сягають понад 600 млн грн.
Міжнародна морська організація (IMO) — спеціалізована установа ООН, діяльність якої спрямована на скасування дискримінаційних дій, що зачіпають міжнародне торговельне судноплавство, а також прийняття норм (стандартів) із забезпечення безпеки на морі та запобіганню забрудненню з суден довкілля, насамперед морського. Україна є членом ІМО з 1994 року.