Залізнична інформаційно-довідкова система - щоденні новини з залізничної тематики, нормативні документи (Тарифні політики, прейскурант 10-01, телеграми УЗ, МПС), розрахунок залізничного тарифу он-лайн та офф-лайн, програма ТМкарта, аналітичні огляди, тематичний каталог посилань. АРМ вантажовідправника  

Авторизироваться 

Изменить настройки 

Зарегистрироваться 

Додати в обране

Сайт підтримується в кодуванні Win 1251 та оптимізований під 800х600 та 1024х768, IE 4.0 і вище, багато розділів вимагають підтримки JavaScript та Cookies.

Написати WEB-майстру

©2000-2022 ТМСофт®

Oracle Partner Network
bigmir)net TOP 100

Новини

[04.11.2022]  Вийшла нова версія програми ТМкарта - 23.66

 

Фірма "ТМСофт" випустила нову версію програми ТМкартатм, в якій оброблені:
    - Зміни до Порядку розрахунку перевезень вантажів у власних вагонах АТ "Укрзалізниця" з 06.11.2022 р.

[04.11.2022]  Невизначеність із "зерновим коридором" негативно вплинула на роботу залізниці

 

Через невизначеність подальшої долі "зернового коридору" в перші дні жовтня скоротилося навантаження на мережі залізниці України. Крім того, погіршився попит на зерновози Укрзалізниці на електронних аукціонах у "Прозорро". Про це йшлося в ході онлайн-наради залізничників з учасниками ринку аграрних перевезень у "Хочу відмітити, що в останні дні жовтня та перші дні листопада через дії Російської Федерації щодо призупинення участі в зерновій угоді у нас суттєво просіло навантаження зернових на мережі. Наприклад, 1 листопада навантаження впало до 500 вагонів на добу, 2 листопада воно дещо збільшилося – до 779 вагонів. Нагадаю, що ми виходили уже на майже 2000 вагонів на добу", – повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи Укрзалізниці Валерій Ткачов.
Загалом, за його словами, через дії РФ значне зниження навантаження тривало 4–5 діб.
Крім того, скоротився попит на зерновози ЦТЛ на електронних торгах. "Наприклад, на вчорашніх торгах (2 листопада – ред.), де ми пропонували короткі спотові аукціони, викуплено менше 10% запропонованої кількості вагоновідправлень", – повідомив представник УЗ.
Зросла кількість бажаючих везти на західні прикордонні переходи. "Ми маємо дуже велику кількість заявлених планів. Сподіваюся, що найближчими днями зерновий коридор поновить роботи, і ми зможемо тими ж темпами вивозити зерно", – зауважив Валерій Ткачов.
На нараді також зазначалося, що наразі важкою лишається ситуація в портах через затримки суден внаслідок попереднього саботажу російських інспекторів в рамках зернової угоди. Так, у порту Одеса є 12 покинутих составів на адресу "Укрелеваторпром" та "Новотех", передає RAIL.insider.
Загалом в порти слідують близько 4 тис. вагонів. Проте ємностей портових елеваторів далеко не всюди вистачає, аби їх прийняти.

[04.11.2022]  В Києві у листопаді пройде виставка Rail Expo 2022

 

Міжнародні виставки Rail Expo 2022 та NewPort 2022 цього року відбудуться 23–24 листопада в Торгово-промисловій палаті України у Києві. Про це RAIL.insider повідомив організатор заходів Ukrvantage.com.
В рамках ділової програми виставок також заплановано проведення міжнародної конференції "Український експорт – як отримати вихід до моря".
В рамках експозиції виставки Rail Expo планується продемонструвати розробки за напрямами: виробництва, ремонту та модернізації рухомого складу (вагони, локомотиви); обслуговування об’єктів інфраструктури та колійного господарства; IT-системи.
В рамках виставки New Port 2022 йтиметься про проєкти модернізації та будівництва портової інфраструктури, термінальні комплекси та ін.
Конференція "Український експорт – як отримати вихід до моря" передбачає обговорення нових логістичній маршрутів, вантажопотоків та пропускної спроможності терміналів, проєктів модернізації або будівництва інфраструктури та рухомого складу, оптимізації витрат вантажовласників.

[31.10.2022]  Вийшла нова версія програми ТМкарта - 23.65

 

Фірма "ТМСофт" випустила нову версію програми ТМкартатм, в якій оброблені:
    - Зміни до Порядку розрахунку перевезень вантажів у власних вагонах АТ "Укрзалізниця" з 01.11.2022 р.
    - Тарифні умови на перевезення вантажів по Туркменістану
    - Коефіцієнти до ставок за послуги локомотивної тяги при перевезенні вантажів по Казахстану
    - Зміни у мережі залізниць

[31.10.2022]  Новини нашого сайту

 

Доповнено розділ Телеграми:
    - телеграма КЗХ НР 32-1-32/5656 від 30.09.2022 р. - Коефіцієнти до ставок за послуги локомотивної тяги при перевезенні вантажів по Казахстану;
    - телеграма УЗ НР ЦМ-12/690 від 06.10.2022 р. - Внесення зміни НР 63 до офіційного тексту ТП СНД на 2022 фрахтовий рік по ТРК;
    - телеграма УЗ НР ЦМ-15/439 від19.10.2022 р. - Зміни до Тарифного керівництва НР 4.

[31.10.2022]  ЦТЛ з 1 листопада підніме ставки на вагони для перевезення зерна

 

Базова ставка на користування зерновозами власності філії "Центр транспортної логістики" АТ "Укрзалізниця" з 1 листопада зросте до 2817 грн/добу. Це на 200 грн більше, ніж зараз. Про це в ході наради з учасниками ринку аграрних перевезень у четвер, 27 жовтня, повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи УЗ Валерій Ткачов, передає RAIL.insider.
За словами представника УЗ, подорожчають й інші типи рухомого складу, у яких дозволене перевезення зерна.
Так, вартість користування мінераловозом має збільшитися також на 200 грн і становитиме 2207 грн/добу.
Цементовози піднімуться у ціні аж на 600 грн – до 2107 грн/добу.
Ставки на всі типи вагонів на наступний місяць планується оприлюднити незабаром.
Разом із тим, Валерій Ткачов анонсував підвищення розрахункових швидкостей із 6 листопада. Наразі пропозиції щодо цього знаходяться на розгляді правління товариства.

[31.10.2022]  У портах майже не лишилося вільних ємностей для зернових

 

У портах Великої Одеси станом на 27 жовтня майже не лишилося вільних ємностей для зберігання зерна. Про це йшлося під час наради Укрзалізниці з представниками зернового ринку, передає RAIL.insider
Як зазначалося в ході наради, із 2,4 млн т на елеваторах в портах лишилися вільними тільки 0,3 млн т. У зв’язку з цим спостерігаються проблеми із перевезеннями зерна в порти, зокрема, є покинуті потяги.
На деяких підприємствах у портах потужності уже вичерпані, а у більшості вони знаходяться на межі закінчення. Крім того, спостерігається просідання по обсягах перевезень на експорт зерна залізницею.
Причиною ситуації є саботаж з боку країни-агресора. Останні тижні російські представники інспекційної групи всіляко затягують перевірки суден поблизу Босфорської протоки.
"Наприклад кажуть, що документи оформлені некоректно і ставлять судна повторно у чергу", – розповіла виданню Forbes менеджерка з розвитку брокерської компанії Maxigrain Олена Нероба.
За інформацією видання, у жовтні в середньому судна очікують на перевірку 15–16 діб, тоді як у першій половині вересня цей показник був трохи більше двох діб.
Через труднощі з проходженням протоки зменшується кількість заявок на вивіз збіжжя з портів Одеси.
Як наслідок, аграрії не взмозі відвантажити свою продукцію. Найбільше, за оцінками експертів, можуть постраждати виробники кукурудзи.