Залізнична інформаційно-довідкова система - щоденні новини з залізничної тематики, нормативні документи (Тарифні політики, прейскурант 10-01, телеграми УЗ, МПС), розрахунок залізничного тарифу он-лайн та офф-лайн, програма ТМкарта, аналітичні огляди, тематичний каталог посилань. АРМ вантажовідправника  

Авторизироваться 

Изменить настройки 

Зарегистрироваться 

Додати в обране

Сайт підтримується в кодуванні Win 1251 та оптимізований під 800х600 та 1024х768, IE 4.0 і вище, багато розділів вимагають підтримки JavaScript та Cookies.

Написати WEB-майстру

©2000-2024 ТМСофт®

Oracle Partner Network
bigmir)net TOP 100

Коментар до On-line розрахунку

 
Шановні відвідувачі !

ТМСофт надає чергову послугу Web-порталу "Залізнична Інформаційно-Довідкова Система" - On-line розрахунок тарифу.

За допомогою цієї послуги Ви отримуєте можливість здійснювати розрахунок провізних платежів за залізничні вантажні перевезення в режимі on-line.

Ця послуга доступна лише для зареєстрованих користувачів та є умовно безкоштовною (тобто після реєстрації Ви отримуєте можливість користуватися цією послугою деякий час безкоштовно).

Якщо Ви бажаєте користуватися On-line розрахунком – Вам необхідно відзначити відповідне поле у реєстраційній формі. Для цього  зареєструйтесь (якщо Ви вперше на нашому сайті) або скористайтесь зміною налаштувань (якщо Ви вже користуєтеся послугами нашого Web-порталу, наприклад, підписані на ВАГОН чик НОВИН).

Увага! Усі розрахунки здійснюються автоматично "роботами" на нашому сайті. Тому інформацію про розбіжності у розрахунках, а також свої зауваження та побажання надсилайте адміністратору служби розрахунку тарифу.

Побудова маршруту та розрахунок провізної плати

Побудова маршруту

Розрахунок провізної плати за перевезення певного вантажу на задану відстань починається з визначення маршруту. Для цього скористайтеся кнопками "Вибрати" у відповідних написів на екранній формі "Розрахунок тарифу". При натисканні на кнопку з'являється інструмент для пошуку станцій .  Після встановлення початкової та кінцевої станції стає доступною функція перегляду маршруту, яка викликається при натисканні кнопки "Показати".

Маршрут можна переглянути:

 • на карті (в окремому вікні)
  • найкоротшою відстанню
  • за планом формування вантажних поїздів
  • за обома варіантами одночасно.
 • у таблиці із зазначенням по кожному перегону відстані між сусідніми станціями та сумарної відстані за маршрутом.

Виконання розрахунку

При розрахунку провізної плати використовується така інформація:

 1. Станція відправлення та станція призначення;
 2. Найменування та код вантажу за відповідною номенклатурою (ЄТСНГ - для внутрішньодержавних перевезень, ДНГ - для міждержавних перевезень);
 3. Вага вантажу;
 4. Тип та завантаження вагона.

Для вибору найменування вантажу, а також введення всіх його параметрів, слід скористатися вікном "Налаштування вантажу для розрахунку". Ця екранна форма викликається при натисканні на кнопку "Налаштувати" або вибір пункту "<інший>" зі спадаючого списку. У цьому списку відображаються всі вантажі, настроєні та збережені на сеанс роботи з послугою On-line. Якщо Ви налаштували кілька вантажів, Ви можете використовувати їх для розрахунків.

Порядок дій для розрахунку:

 1. Ввести станцію відправлення та станцію призначення;
 2. Ввести найменування вантажу (клацнути лівою кнопкою миші на кнопці "Налаштувати
  або виборі пункту "<другий>" зі спадаючого списку ).
 3. Ввести вагу вантажу (поле "Вага" ).
 4. Натиснути кнопку "Порахувати".

В результаті буде сформовано екранну форму "Звіт", в якій відображено всі параметри та результати розрахунку. Кількість полів з результатами розрахунків залежить кількості коефіцієнтів, що у розрахунках, і навіть від кількості країн, якими виробляється розрахунок. Результати кожної країни будуть відокремлені рядком з інформацією про назву країни та тарифною відстанню по її території.

Можна виконувати один і той же розрахунок необмежену кількість разів, зі зміною параметрів або без. Таку можливість забезпечує наявність кнопки "< Назад", після натискання якої виконується перехід назад у вікно "Розрахунок тарифу" із збереженими налаштуваннями розрахунку. Внісши зміни до вихідних даних і натиснувши кнопку "Порахувати", можна знову отримати екранну форму "Звіт" і виконати всі ті дії, які описані вище.

Особливості розрахунку

Зазначимо деякі особливості виконання розрахунків.

 1. Для транзитних перевезень (повідомлення між країнами-учасницями тарифної угоди, між країнами-учасницями тарифної угоди та третіми країнами, між третіми країнами) усі цифри виражені у швейцарських франках.
 2. Для внутрішньодержавних перевезень результати виражені у національній валюті країни (для України у гривнях, для Росії у рублях тощо).
 3. Якщо для країни застосовується розрахунок прейскурантом 10-01, то для отримання остаточного значення застосовується підвищуючий коефіцієнт.
 4. При розрахунку провізної плати за транзитні перевезення слід звернути увагу на те, що при виборі прикордонної станції потрібно скористатися її експортним еквівалентом (та сама назва станції із закінченням "-екс"), оскільки в цьому випадку буде враховано фізичну відстань до державної Межі. У деяких випадках одна прикордонна станція може мати декілька експортних кодів, тоді всі вони доповнюються визначенням "з якою країною пов'язана" (Чоп (в Австр), Чоп (у Угорщині), Чоп (у Югосл), Чоп (у Слів), Чоп (в Слов). до Чехії)).

УВАГА!

Під час виконання On-line розрахунку необхідно отримання додаткових даних. При запиті до сервера з'являється вікно з відповідним написом і кнопкою "Перервати", натискання на яку викличе переривання запиту, внаслідок чого дані, що запитуються, не зможуть бути отримані.

Пошук станції

Пошук може здійснюватися як за кодом ЕСР (Єдина Мережева Розмітка), так і за назвою станції.
Після появи вікна в порожньому полі введіть назву станції або її код ЕСР  (при введенні цифр або літер у поле автоматично відбувається зміна перемикачів типу умови пошуку (за кодом або за назвою)). Після вказівки умови пошуку натисніть кнопку "Запит" або клавішу "ENTER". після виконання запиту у списку з'явиться список станцій, які найбільш повно задовольняють введений Вами критерій. Якщо у списку станцій є потрібна станція, виберіть її клавішами керування курсором або мишею та натисніть кнопку "ОК" або зробіть вибір подвійним натисканням мишки. 

Налаштування вантажу для розрахунку

Для розрахунку необхідне вказівку вантажів за номенклатурою ЄТСНГ та ДНГ. Вибір вантажів відповідної номенклатури здійснюється натисканням кнопки "...". При цьому з'являється екранна форма пошуку вантажів, використання якої повністю аналогічне роботі з формою пошуку станцій.
Після вказівки вантажу за номенклатурою ЄТСНГ пропонується найбільш підходящий вантаж за номенклатурою ГНГ.
У полі "Загальна назва" можна змінити загальну назву вантажу. З цією назвою налаштований вантаж буде збережений у списку (див. спадаючий список на формі "Розрахунок тарифу") на сеанс роботи з послугою On-line. Він може бути використаний для розрахунків тарифу з різними маршрутами.
Після вибору вантажів проводиться заповнення відповідних полів властивостей вантажу (наливний, швидкопсувний, мінімальна вагова норма тощо).
На закладці "Рухомий склад" пропонується тип та завантаження вагона для перевезення. Ви можете змінити ці параметри, вибравши інший вагон у спадному списку або відредагувати поле "Завантаження вагона". Також Ви можете змінити належність вагона, змінивши положення відповідного перемикача на сторінці.
При натисканні на кнопку "ОК" вантаж зберігається та загальна назва додається до списку налаштованих вантажів на формі "Розрахунок тарифу".